O nas

Wiemy jak to się robi.

Preparaty są unikatowe, zawierają starannie dobrane składniki o optymalnej tolerancji.

Kim jesteśmy?

Lata temu, kiedy zaczynaliśmy naszą przygodę ze światem tatuażu mogliśmy jedynie pomarzyć o specjalistycznych produktach do pielęgnacji tatuażu.

Tatuatorzy robili własne tusze z sypkich pigmentów, igły sterylizowało się w autoklawie, maszynki składało ręcznie a kosmetyku do tatuażu? No cóż… old spice, wazelina i krem na odparzenia dziecięcej pupy.

Gojenie tatuażu często zajmowało tygodnie i kończyło się różnego rodzaju powikłaniami.

Dostęp do jakiejkolwiek wiedzy z zakresu tatuowania, czy pielęgnacji tatuażu równał się prawie zeru.

Dlatego za zadanie postawiliśmy sobie stworzyć linię produktów, które będą towarzyszyć nam, miłośnikom tatuażu przez cały proces tworzenia i życia naszych tatuaży.

Nasza misja

Zaczynając od produktów do przygotowania skóry przed procesem tatuowania, poprzez wyposażenie tatuatora w specjalistyczną linię kosmetyków, do tatuowania po produkty do gojenia świeżych tatuaży, kremy do codziennej pielęgnacji, które pomogą w zachowaniu żywych kolorów oraz kremy z filtrem chroniące przed szkodliwym działaniem słońca.

Dzięki temu, że nasza marka wywodzi się z trzech pokoleń profesjonalistów oddanych badaniom, rozwojowi i produkcji wyrobów farmakologicznych i kosmetycznych udało nam się stworzyć tak szeroką gamę w 100% bezpiecznych produktów dla artystów i miłośników tatuażu.

Kolejną misją było zapewnić lepszy dostęp do wiedzy i informacji ze świata tatuażu byśmy mogli wszyscy razem cieszyć się tym wspaniałym i kreatywnym światem.

Udało nam się to osiągnąć dzięki współpracy z MasterPiece Tattoos oraz InkBro TV.

Na naszym kanale YouTube znajdziecie nowości ze świata tatuażu, wywiady z artystami, recenzje produktów, reportaże z imprez branżowych i wiele wiele innych.

Każdego dnia, stale aplikujemy rygor farmaceutyczny, innowacyjność i miłość do tatuażu do produkcji naszych kosmetyków.

By wszystkie tatuaże szybko się goiły i wyglądały pięknie przez lata.

Nasze preparaty są wolne od:

  • Parabenów
  • Ftalanów
  • Siarczanów
  • Barwników
  • Glikolu propylenowego
  • Silikonu